Castrol Auto Service Bodrum’da Açılıyor!

Castrol markası yeni hizmeti Auto Service noktalarıyla hizmete devam ediyor. Türkiye’nin çeşitli noktalarında açılan Auto Service noktalarından yenisi Bodrum’da OtoCity tarafından açılıyor. Mayıs ayında hizmete başlayacak olan serviste arıza tespit(check up), periyodik bakım, motor, mekanik, şanzıman, kaporta-boya, akü, elektrik vb gibi hizmetler olacak. Tüm marka model araçlara hizmet vermeyi hedefleyen OtoCity deneyimli ekibi ve müşteri dostu fiyat politikasıyla yakın zamanda hizmetinize açılacak.

Araç sahipleri yıllardır Castrol’ün teknolojisine ve motor yağlarına güveniyor. Şimdi, Castrol bu güveni ve deneyimi araç bakım ve onarım hizmetleriyle birleştirerek araç sahiplerini yeni bir servis markasıyla buluşturuyor: Castrol Auto Service Bodrum.

Castrol Auto Service, sertifikalı servis hizmeti sunarak her marka araç için kaliteli ve erişilebilir bakımı sağlıyor. Uzman ustaları ve profesyonel ekipmanlarıyla donatılmış olan bu servis, TÜV Rheinland tarafından sertifikalandırılmıştır.

Eksiksiz bakım ve onarım hizmetleriyle, araç sahiplerinin kaliteli ve profesyonel bir hizmet arayışına cevap veriyoruz. Castrol Auto Service, araç bakımında gereksinim duyulan tüm hizmetleri sunmanın yanı sıra özel avantajlar da sağlıyor. Siz de aracınız için en iyisini istiyorsanız, Castrol Auto Service ile tanışın.

Siz de hemen servis randevusu almak için arayın!

0540 060 0061

Scroll to Top
Sohbete Başla
Scan the code
Hoşgeldiniz👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?